• #LaboratoriaPrzyszłości

• Uczniowie zerówki bardzo lubią wykonywać prace plastyczne i techniczne wykorzystując klej czarodziejski. Dzieci poprzez zabawę uczą się łączyć ze sobą papier i tekturę falistą z materiałem przyrodniczym np. kasztanami i orzechami. Eksperymentują i rozwijają swoją wyobraźnię doskonaląc przy tym swoje zdolności manualne. #LaboratoriaPrzyszłości

• Mikołajki

• A w naszej szkole już świątecznie!!! 06 grudnia odwiedził uczniów św. Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Samorząd Uczniowski ogłosił też konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną.

Mikołajki to dzień szczególny, długo wyczekiwany przez najmłodszych. W tym roku również nie zabrakło radości. Święty Mikołaj o nas pamiętał i przybył z mnóstwem prezentów. A dzieci odwdzięczyły się świątecznymi piosenkami i wierszykami.Magia świąt zawitała.