• Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Wszystko zaczęło się od książeczki o małej Vashti, napisanej przez pana Petera H. Reynoldsa w 2003. Obejrzeliśmy filmik prezentujący, jak Vashti odkryła w sobie pokłady kreatywności oraz rozwiązaliśmy quiz na Kahoot dotyczący International Dot Day.
    • No i doczekaliśmy się! Nasze pierwsze listy dotarły! Ależ było emocji podczas otwierania listów. Wszystkie były bardzo ciekawe i kolorowe. Trzecioklasiści pisząc je dzielili się informacjami o swojej szkole, rodzinie i zainteresowaniach. Dziękujemy za miłą niespodziankę uczniom ze Szkoły Podstawowej w Lubieszewie.
    • Przedszkolaki z "DĘBOWEJ CHATKI" w Dąbrowicy włączyły się w ogólnopolski projekt "Pocztówkowe przedszkole". Jego celem jest nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek, zapoznanie z pracą poczty, promowanie własnego regionu i przedszkola, poznanie innych miejscowości w Polsce oraz ich kultury i tradycji.
    • Piątek 03.05.2024