• Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

•

1. Krystian Motek  z klasy I gimnazjum zajął  IV miejsce w województwie w XXXVIII  -  Ogólnopolskim  Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

2. Krystian Motek z kl. 1 gimnazjum  - został finalistą Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego ZAGIMAK .

3. Otylia Kobielarz z klasy IV SP – została laureatem etapu wojewódzkiego   XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego .

4.  Patryk Mazurek z klasy V SP Został finalistą Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego  SZPAK

5. Bartek Duma z klasy III SP – został laureatem  Powiatowego  Konkursu  Matematycznego MiMak

6. Konrad Mazurek z klasy III SP– zajął 1-sze miejsce w Gminnym Konkursie Polonistycznym Klas Trzecich.

7.Wiktoria Strzałka z klasy III SP – zakwalifikowała się do II etapu Rejonowego Konkursu Czytelniczego „Czy znasz…”

8.Julia Jakubowska z klasy V SP – uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” oraz zajęła IV m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym.

9.Alicja Moskal z klasy III gim – zajęła III m-ce w II Powiatowym Konkursie o Żywieniu i Żywności.

10.Milena Maciocha z klasy V SP – zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Radość czytania” i II miejsce na etapie powiatowym.

11.Karolina Kaczor z klasy II gimnazjum – zajęła 3-cie miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorsko-Poetyckim inspirowanym twórczością Jana Pawła II.

12.Szkoła zajęła 1-sze miejsce w VI Gminnym Przeglądzie Konfrontacji Teatralnych i wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych.

13.Międzyszkolny Konkurs Profilaktyczny „STOP Niemocy Dla Cyberprzemocy”  - Dominika  Gliwa I miejsce.

14. Katarzyna Siembida z klasy IV SP  - XXXIV Mały Konkurs Recytatorski- etap powiatowy ( wyróżnienie ).

15.Katarzyna Siembida z klasy IV SP – Konkurs Piosenki Dziecięcej

i Młodzieżowej - etap powiatowy ( wyróżnienie ).

16.Kinga Paluch z klasy IV SP – XXXIV MKR etap gminny ( wyróżnienie).

17.Dominik Kapka – tenis stołowy II miejsce w zawodach o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj.

18.Julia Bielaktenis stołowy III miejsce w zawodach o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj.

19.Amelia Paluch, Szymon Obszański, Dawid Dziura - Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanoc z księdzem Twardowskim” – wyróżnienie.

20.  Karolina Wlaź, Jakub BielakGminny Konkurs Wielkanocny – wyróżnienie.